316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii Krajowej

316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii Krajowej

 

Oto 316  Cichociemnych

zaprzysiężonych na Rotę Armii Krajowej i zrzuconych do Polski:

(kliknij w zdjęcie, aby przejść do strony)

ADRIAN-Florian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFlorian
Adrian

„Liberator”

BALUK-Stefan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStefan
Bałuk

„Starba” 

BATOR-Ignacy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejIgnacy
Bator

„Opór”

BAZALA-Leon 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLeon
Bazała

„Striwiąż” 

BAKIEWICZ-Zbigniew 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZbigniew
Bąkiewicz

„Zabawka”

BENEDYK-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Benedyk

„Zahata”

BENRAD-Adam 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdam
Benrad

„Drukarz”

BERNACZYK-SLONSKI-Kazimierz. 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Bernaczyk

„Rango”

BETKOWSKI-Jacek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJacek
Bętkowski
„Topór”
BIALY-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Biały
„Kadłub”
BICHNIEWICZ-Jerzy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJerzy
Bichniewicz
„Błękitny”
BIDZINSKI-Niemir 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejNiemir
Bidziński
„Ziege Karol”
BIEDRZYCKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Biedrzycki
„Opera”
BIELSKI-Romuald 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRomuald
Bielski
„Bej”
BIENIAS-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Bienias
„Osterba”
BIEZUNSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Bieżuński
„Orzyc”
BILSKI-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Bilski

„Rum”
PRUS-BOGUSLAWSKI-Andrzej 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAndrzej
Bogusławski Prus

„Pancerz”
BORYCZKA-Adam 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdam
Boryczka

„Brona”
BORYS-Adam 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdam
Borys

„Pług”
BURDZINSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii Krajowej Tadeusz
Burdziński

„Malina”  
BUSLOWICZ-Michal 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMichał
Busłowicz

„Bociek”  
BUYNO-Jerzy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJerzy
Buyno

„Gżegżółka”
BYSTRZYCKI-Przemyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejPrzemysław
Bystrzycki

„Grzbiet” 
BZDAWKA-Bernard 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBernard
Bzdawka

„Siekiera” 
CETYS-Teodor 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTeodor
Cetys

„Wiking”
CHMIELOCH-Ryszard 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRyszard
Chmieloch

„Błyskawica” 
CHMIELOWSKI-Antoni 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAntoni
Chmielowski

„Wołk” 
CHYLINSKI-Eugeniusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejEugeniusz
Chyliński

„Frez”
CIEPLIK-Franciszek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFranciszek
Cieplik

„Hatrak”
CZAYKOWSKI-Andrzej 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAndrzej
Czaykowski

„Garda” 
 CZEPCZAK-GORECKI-Bronisław 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBronisław
Czepczak-Górecki

„Zwijak”
CZERWINSKI-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Czerwiński

„Bryzga”
CZLAPKA-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Człapka

„Pionek”
CZUMA-Jozef 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJózef
Czuma

„Skryty”
DABROWSKI-Adam 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdam
Dąbrowski

„Puti”
DEKUTOWSKI-Hieronim 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejHieronim
Dekutowski

„Zapora”
DMOWSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Dmowski

„Podlasiak”
 
DZIADOSZ-Rudolf 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRudolf
Dziadosz

„Zasaniec”
 
DZIKIELEWSKI-Feliks 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFeliks
Dzikielewski

„Oliw”
 
ECKHARDT-Mieczyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMieczysław
Eckhardt

„Bocian”
EMIR-HASSAN-Jerzy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJerzy
Emir-Hassan

„Turek 2”
FARENHOLC-Oskar 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejOskar
Farenholc

„Sum”
FIJALKA-Michal 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMichał
Fijałka

„Kawa”
FLONT-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Flont

„Grandziarz” 
FORTUNA-Ludwik 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLudwik
Fortuna

„Siła”
FUHRMAN-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Fuhrman

„Zaczep”
GALECKI-Adolf 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdolf
Gałacki

„Maszop”
GARCZYNSKI-Marian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMarian
Garczyński

„Skała”
GAWORSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Gaworski

„Lawa”
GILOWSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Gilowski

„Gotur”
GODZIK-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Godzik

„Skrzat”
GOLARZ-Marian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMarian
Golarz-Teleszyński

„Góral 2”
GOLEBIEWSKI-Marian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMarian
Gołębiewski

„Ster”
GOLUNSKI-Norbert 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejNorbert
Gołuński

„Bombram”
GORSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Górski

„Chomik”
GORSKI-Stefan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStefan
Górski

„Brzeg”
GRODZICKI-Krzysztof 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKrzysztof
Grodzicki

„Jabłoń”
GROMNICKI-Zygmunt 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZygmunt
Gromnicki

„Gula”
GRUN-Bronislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBronisław
Grun

„Szyb”
GRYCZ-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Grycz

„Dziadzio”
HARASYMOWICZ-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Harasymowicz

„Lalka”
 
HAUPTMAN-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Hauptman

„Gapa”
 
KALINOWSK-HECZKO-Gustaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejGustaw
Heczko-Kalinowski

„Skorpion”
 
HENCEL-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Hencel

„Pik”
HOFFMANN-Teodor 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTeodor
Hoffman

„Bugaj”
HORL-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Hörl

„Frog”
IGLEWSKI-Antoni 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAntoni
Iglewski

„Ponar” 
IGNASZAK-Stefan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStefan 
Ignaszak

„Drozd”
 
IPOHORSKI-LENKIEWICZ-Wieslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWiesław
Ipohorski-Lenkiewicz

„Zagroda”
IRANEK-OSMECKI-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Iranek-Osmecki

„Heller”
ISZKOWSKI-Jerzy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJerzy
Iszkowski

„Orczyk”
JABLONSKI-Boleslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBolesław
Jabłoński

„Kalia”
JACHCINSKI-Henryk 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejHenryk
Jachciński

„Kret”
JACKIEWICZ-Boleslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBolesław
Jackiewicz

„Łabędź”
JAGIELSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Jagielski

„Gacek”
JAKUBOWSKI-Ewaryst 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejEwaryst
Jakubowski

„Brat”
JANKOWSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Jankowski

„Agaton”
JANUSZKIEWICZ-Henryk 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejHenryk
Januszkiewicz

„Spokojny”
JAROSZ-Janusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJanusz
Jarosz

„Szermierz”
JASIENSKI-Stefan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStefan
Jasieński

„Alfa”
JASTRZEBSKI-Antoni 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAntoni
Jastrzębski

„Ugór”
JAWORSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Jaworski

„Gont”
JAWORSKI-Tadeusz-Stanisław 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz Stanisław
Jaworski

„Bławat”
NOWAK-JEZIORANSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZdzisław Jeziorański Jan Nowak
„Zych”
JOKIEL-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Jokiel

„Ligota”
JURECKI-Marian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMarian Aleksander
Józef Jurecki

„Orawa”
JURKIEWICZ-Longin 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLongin
Jurkiewicz

„Mysz”
KALENKIEWICZ-Maciej 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMaciej
Kalenkiewicz

„Kotwicz”
KAMIENSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Kamieński

„Cozas”
KAMINSKI-Bronislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBronisław
Kamiński

„Golf”
KASZYNSKI-Eugeniusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejEugeniusz
Kaszyński

„Nurt”
KAZIMIERCZAK-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Kazimierczak

„Ksiądz”
KIWER-Edward 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejEdward
Kiwer

„Biegaj”
KLIMOWICZ-Wladysław 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Klimowicz

„Tama”
KLIMOWSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Klimowski

„Klon”
KLINICKI-Maksymilian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMaksymilian
Klinicki

„Wierzba 2”
 
KLOCEK-Wlodzimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWłodzimierz
Klocek-Niewęgłowski

„Garłuch”
 
KOBYLINSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Kobyliński

„Hiena”
KOBYLINSKI-Waclaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWacław
Kobyliński

„Dziad”
KOCHANSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Kochański

„Jarema”
KOCHANSKI-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Kochański

„Bomba”
 
KOLASINSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Kolasiński

„Ulewa”
KONIK-Bronislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBronisław
Konik

„Sikora”
KONSTANTY-Ignacy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejIgnacy
Konstanty

„Szmaragd”
KONTRYM-Bolesław 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBolesław
Kontrym

„Żmudzin”
KOPISTO-Waclaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWacław
Kopisto

„Kra”
KOPROWSKI-Franciszek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFranciszek
Koprowski

„Dąb”
KOSSAKOWSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Kossakowski

„Krystynek”
KOSTUCH-Tomasz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTomasz
Kostuch

„Bryła”
KOTOROWICZ-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Kotorowicz

„Kron”
KOWALIK-Edward 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejEdward
Kowalik

„Ciupuś”
KOWALSKI-Jerzy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJerzy
Kowalski

„Baba”
 
KOWALSKI-Ryszard 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRyszard
Kowalski

„Benga”
 
KOZLOWSKI-Julian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJulian
Kozłowski

„Cichy”
 
KOZUCHOWSKI-Henryk 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejHenryk
Kożuchowski

„Hora”
 
KRAJEWSKI-Henryk 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejHenryk
Krajewski

„Trzaska” 
KRASINSKI-Adam 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdam
Krasiński

„Szczur”
KRIZAR-Leopold 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLeopold
Krizar

„Czeremosz”
KROKAY-Walery 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWalery
Krokay

„Siwy”
 
KRYSZCZUKAJTIS-Miroslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMirosław
Kryszczukajtis

„Szary”
KRZYMOWSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Krzymowski

„Kostka”
KUCZYNSKI-Marian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMarian
Kuczyński

„Zwrotnica”
KUJAWINSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Kujawiński

„Wodnik”
KULAKOWSKI-Aleksander 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAleksander
Kułakowski

„Rywal”
KWARCINSKI-Mieczyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMieczysław
Kwarciński

„Ziut”
KWIATKOWSKI-Bohdan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBohdan
Kwiatkowski

„Lewar”
LECH-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Lech

„Granit”
LECH-Wlodzimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWłodzimierz
Lech

„Powiślak”
LESKIEWICZ-Marian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMarian
Leśkiewicz

„Wygoda”
LEWANDOWSKI-Aleksander 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAleksander
Lewandowski

„Wiechlina”
 
LEWKO-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Lewko

„Palec”
LEWKOWICZ-Bronislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBronisław
Lewkowicz
„Kurs”
LINOWSKI-Artur 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejArtur
Linowski

„Karp”
 
LIPINSKI-Wojciech 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWojciech
Lipiński
„Lawina” 
LUSZOWICZ-Zdzislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZdzisław
Luszowicz
„Szakal”
LADA-Lech 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLech
Łada

„Żagiew”
LAGODA-Hieronim 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejHieronim
Łagoda

„Lak”
LAKOMY-Albin 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAlbin
Łakomy

„Twornik”
LASTOWSKI-Benon 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBenon
Łastowski

„Łobuz”
LOJKIEWICZ-Adolf 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdolf
Łojkiewicz

„Ryś”
LOPIANOWSKI-Narcyz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejNarcyz
Łopianowski

„Sarna”
LOS-Ezechiel 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejEzechiel
Łoś

„Ikwa”
MACKUS-Adam 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdam
Mackus

„Prosty”
MAJEWICZ-Stefan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStefan
Majewicz

„Hruby”
MAJORKIEWICZ-Felicjan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFelicjan
Majorkiewicz

„Iron”
MAKAGONOW-Aleksander 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAleksander
Makagonow

„Wschód”
MAKARENKO-Anatol 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAnatol
Makarenko

„Tłok”
MAKSYS-Wladysław 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Maksyś

„Azot”
MALIK-Franciszek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFranciszek
Malik

„Piorun 2”
MARECKI-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Marecki

„Żabik 2”
MAREK-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Marek

„Walka”
MARYNOWSKI-Edmund 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejEdmund
Marynowski

„Sejm”
MATULA-Zbigniew 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZbigniew
Matula

„Radomyśl”
MATYSKO-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Matysko

„Oskard”
MAZUR-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Mazur

„Limba”
MESSING-Janusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJanusz
Messing

„Bekas”
MICH-Stefan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStefan
Mich

„Jerz”
MICHALCZEWSKI-Wincenty 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWincenty
Michalczewski

„Mir”
MICIEK-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Miciek

„Młot”
MILEWICZ-Zygmunt 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZygmunt
Milewicz

„Róg”
MOSTOWIEC-Marian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMarian
Mostowiec

„Lis”
MOTYLEWICZ-Piotr 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejPiotr
Motylewicz

„Grab”
MRAZEK-Zbigniew 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZbigniew
Mrazek

„Aminius”
NADOLCZAK-Bruno 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBruno
Nadolczak

„Piast”
NAKONIECZNIKOFF-KLUKOWSKI-Przemyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejPrzemysław
Nakoniecznikoff-Klukowski

„Kruk 2”
 
NIEDZIELSKI-Rafal 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRafał
Niedzielski

„Mocny”
NIEMCZYCKI-Jerzy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJerzy
Niemczycki 

„Janczar”
NIEPLA-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Niepla 

„Kawka”
NOSEK-Antoni 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAntoni
Nosek 

„Kajtuś”
NOWACKI-Jozef 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJózef
Nowacki 

„Horyń”
NOWAK-Piotr 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejPiotr
Nowak

  „Oko”
NOWAKOWSKI-Michal 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMichał
Nowakowski 

„Harpun”
NOWOBILSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Nowobilski

„Dzwon”
NOWODWORSKI-Cezary 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejCezary
Nowodworski

„Głóg”
NUSZKIEWICZ-Ryszard-e1461496984302 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRyszard
Nuszkiewicz 

„Powolny”
ODROWAZ-SZUKIEWICZ-Boleslaw-e1461496999402 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBolesław
Odrowąż-Szukewicz 

„Bystrzec”
OKULICKI-Leopold 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLeopold
Okulicki 

„Niedźwiadek”
OLSZEWSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Olszewski 

„Bar”
OSSOWSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Ossowski 

„Jastrzębiec 2”
OSTROWINSKI-Henryk 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejHenryk
Ostrowiński 

„Smyk”
OSUCHOWSKI-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Osuchowski 

„Rosomak”
PACZKOWSKI-Alfred 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAlfred
Paczkowski 

„Wania”
PARADA-Michal 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMichał
Parada 

„Mapa”
PARCZEWSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Parczewski 

„Kraska”
PENTZ-Karol 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKarol
Pentz

„Skała 2”
PEREKLADOWSKI-Feliks 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFeliks
Perekładowski
 
„Przyjaciel 2”
PESZKE-Zdzislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZdzisław
Peszke 

„Kaszmir” 
PEKALA-Mieczyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMieczysław
Pękała-Górski 

„Bosak”
PIASECKI-Zbigniew 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZbigniew 
Piasecki 

„Orlik”
PIATKOWSKI-Bohdan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBohdan
Piątkowski

„Mak”
PIC-Witold 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWitold  
Pic

„Cholewa”
PIEKARSKI-Aleksander 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAleksander
Piekarski

„Turkuć”
PIENIAK-Czeslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejCzesław  
Pieniak

„Bór”
PIJANOWSKI-Waclaw. 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWacław
Pijanowski

„Dym”
PILCH-Adolf 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdolf
Pilch

„Góra” 
PIOTROWSKI-Edward 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejEdward  
Piotrowski

„Mema”
PIOTROWSKI-Julian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJulian
Piotrowski

„Rewera 2”
PIWNIK-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan  
Piwnik

„Ponury”
PLUTA-Wilhelm 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWilhelm
Pluta

„Pion”
POKLADECKI-Marian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMarian
Pokładecki

„Zoli”
POKULTINIS-Alfred 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAlfred
Pokultinis

„Fon”
POLICIEWICZ-Zygmunt 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZygmunt
Policiewicz

„Świerk”
POLISZUK-Jaroslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJarosław
Poliszuk

„Arab”
POLONCZYK-Boleslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBolesław
Polończyk

„Kryształ”
POSPIESZALSKI-Antoni 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAntoni
Pospieszalski

„Curie”
POZNANSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Poznański

„Pływak”
PRADZYNSKI-Janusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJanusz
Prądzyński

„Trzy”
PRZETOCKI-Jacek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJacek
Przetocki

„Oset”
PRZYBYLIK-Stefan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStefan
Przybylik

„Gruch”
PSYKALA-Mieczyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMieczysław
Psykała

„Kalwadosik”
PUKACKI-Franciszek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFranciszek
Pukacki

„Gzyms”
RACHWAL-Bronislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBronisław
Rachwał

„Glin”
RACZKOWSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław  
Raczkowski

„Bułany”
RASZPLEWICZ-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Raszplewicz

„Tatar 2”
RATAJSKI-Leszek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLeszek
Ratajski

„Żal”
RIEDL-Adam 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdam
Riedl

„Rodak”
ROGOWSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Rogowski

„Czarka”
ROMASZKAN-Roman 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRoman
  Romaszkan

„Tatar”
ROSSINSKI-Czeslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejCzesław
Rossiński

„Kozioł”
ROSTEK-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Rostek

„Dan”
ROSTWOROWSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Rostworowski

„Mat”
ROZYCKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Różycki

„Busik”
RUDKOWSKI-Roman 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRoman
Rudkowski

„Rudy”
RUNGE-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Runge

„Osa”
RYBKA-Franciszek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFranciszek
Rybka

„Kula”
RYDZEWSKI-Lech 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLech
Rydzewski

„Grom”
RZEPKA-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Rzepka

„Ognik”
SAWICKI-Zygmunt 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZygmunt
Sawicki

„Samulik”
SCHELLER-CZARNY-Edwin 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejEdwin
Scheller-Czarny

„Fordon”
SEEMAN-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Seeman

„Garbus”
SERAFIN-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan  
Serafin

„Czerchawa”
SERAFINSKI-Fryderyk 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFryderyk  
Serafiński

„Drabina”
SEDZIAK-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław  
Sędziak

„Warta”
SIAKIEWICZ-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Siakiewicz

„Mruk”
SIKORSKI-Zenon 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZenon
Sikorski

„Pożar”
SKOWRON-Marian 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMarian
Skowron

„Olcha 2”
SKOWRONSKI-Ryszard 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRyszard
Skowroński

„Lechita”
SKOWRONSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Skowroński

„Widelec”
SKROCHOWSKI-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan Kanty
Skrochowski 

„Ostroga”
SKWIERCZYNSKI-Leopold 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLeopold
Skwierczyński

„Aktor”
SMELA-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Smela

„Wir”
SMOLSKI-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Smólski

„Sosna”
SOKOLOWSKI-Jerzy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJerzy
Sokołowski

„Mira”
SOKOLOWSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Sokołowski

„Trop”
SOKOL-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Sokół

„Bug 2”
SOLTYS-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Sołtys

„Sowa”
SPECYLAK-Zbigniew 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZbigniew
Specylak

„Tur”
SPYCHALSKI-Jozef 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJózef
Spychalski

„Grudzień”
SROCZYNSKI-Zdzislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZdzisław
Sroczyński

„Kompresor”
STARZYNSKI-Leszek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLeszek
Starzyński

„Malewa”
STARZYNSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Starzyński

„Ślepowron”
STOCKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Stocki

„Ćma”
STOLYHWO-Olgierd 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejOlgierd
Stołyhwo

„Stewa”
STPICZYNSKI-Aleksander 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAleksander
Stpiczyński

„Klara”
STRASZYNSKI-Zdzislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZdzisław
Straszyński

„Meteor”
STRUMPF-Witold 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWitold
Strumpf

„Sud”
SZCZEPANSKI-Mieczyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMieczysław
Szczepański

„Dębina”
SZEWCZYK-Piotr 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejPiotr
Szewczyk

„Czer”
SZPAKOWICZ-Wieslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWiesław
Szpakowicz

„Pak”
SZTERNAL-Kazimierz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
Szternal

„Zryw”
SZTROM-Jerzy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJerzy
Sztrom

„Pilnik”
SZUBINSKI-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Szubiński

„Dach”
SZWIEC-Waldemar 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWaldemar
Szwiec

„Robot”
SZYDLOWSKI-Adam 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdam
Szydłowski

„Poleszuk”
SZYMANSKI-Jerzy 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJerzy
Szymański

„Boga”
SCIEGIENNY-Wincenty 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWincenty
Ściegienny

„Las”
SLIWA-Kazimierz-e1461497024533 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejKazimierz
  Śliwa

„Strażak”
SMIETANKO-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Śmietanko

„Cypr”
SMIGIELSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Śmigielski

„Ślad”
SWIATKOWSKI-Andrzej 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAndrzej
Świątkowski

„Amurat”
TAJCHMAN-Michal 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMichał
Tajchman

„Mikita”
TARNAWSKI-Aleksander 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAleksander
Tarnawski

„Upłaz”
TOMASZEWSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Tomaszewski

„Wąwóz”
TROJANOWSKI-Czeslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejCzesław
Trojanowski

„Litwos”
TRONDOWSKI-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Trondowski

„Grzmot 2”
TRYBUS-Adam 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAdam
Trybus

„Gaj”
TWARDY-Zbigniew 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZbigniew
Twardy

„Trzask”
UKLANSKI-Witold 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWitold
Uklański

„Herold”
ULM-Zygmunt 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZygmunt
Ulm

„Szybki”
WALTER-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Walter

„Cyrkiel”
WARUSZYNSKI-Zbigniew 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZbigniew
Waruszyński

„Dewajtis 2”
WATROBSKI-Jozef 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJózef
Wątróbski

„Jelito”
WHITEHEAD-Alfred 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAlfred
Whitehead

„Dolina 2”
WIACEK-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWiktor
Wiącek

„Kanarek”
WIECHULA-Bernard 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBernard
Wiechuła

„Maruda”
WIECHULA-Ludwik 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLudwik
Wiechuła

„Jeleń”
WIERZEJSKI-Tomasz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTomasz
Wierzejski

„Zgoda 2”
WILCZEWSKI-Michal 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejMichał
Wilczewski

„Uszka”
WILCZKIEWICZ-Zbigniew 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZbigniew
Wilczkiewicz

„Kij”
WINIARSKI-Zdzislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejZdzisław
Winiarski

„Przemytnik”
WINTER-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Winter

„Stanley”
WISZNIEWSKI-Otton 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejOtton
Wiszniewski

„Topola”
WISZNIOWSKI-Roman 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRoman  
Wiszniowski

„Harcerz”
WISNIEWSKI-Wladyslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWładysław
Wiśniewski

„Wróbel”
WITKOWSKI-Ludwik 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLudwik
Witkowski

„Kosa”
WOLNIAK-Boguslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBogusław
Wolniak

„Mięta”
WOZNIAK-Jan 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJan
Woźniak

„Kwaśny”
ZABIELSKI-Jozef 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJózef
Zabielski

„Żbik”
ZABIEREK-Lech 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLech
Zabierek

„Wulkan”
ZACHMOST-Henryk 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejHenryk
Zachmost

„Zorza”
ZAJAC-Jozef 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJózef
Zając

„Kolanko”
ZALEWSKI-Janusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJanusz
Zalewski

„Chinek”
ZAORSKI-Waclaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWacław
Zaorski

„Ryba”
ZAPOTOCZNY-Stanislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejStanisław
Zapotoczny

„Płomień”
ZAREMBINSKI-Wiktor 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejWiktor
Zarembiński

„Zrąb”
ZAWACKA-Elżbieta 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejElżbieta
Zawacka

„Zo”
ZAWADZKI-Alfred 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAlfred
Zawadzki

„Kos”
ZUB-ZDANOWICZ-Leonard 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejLeonard
Zub-Zdanowicz

„Ząb”
ZYGA-Ryszard 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejRyszard
Zyga

„Lelum”
ZAAK-Franciszek 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejFranciszek
Żaak

„Mamka”
ZAKOWICZ-Jozef 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejJózef
  Żakowicz

„Tabu”
ZELECHOWSKI-Tadeusz 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejTadeusz
Żelechowski

„Ring”
ZELKOWSKI-Bronislaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBronisław
Żelkowski

„Dąbrowa”
ZORAWSKI-Boguslaw 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejBogusław
Żórawski

„Mistral”
ZYCHIEWICZ-Antoni 316 Cichociemnych spadochroniarzy Armii KrajowejAntoni
Żychiewicz

„Przerwa”
       

 

9 zginęło w samolotach lub podczas skoku bojowego
91 walczyło w Powstaniu Warszawskim, poległo 18
103 poległo ogółem podczas wojny
9 zamordowały komunistyczne władze PRL po wojnie
94 aresztowali Sowieci i zesłali w głąb ZSRR
221 odznaczono Orderem Virtuti Militari

najmłodszy miał 20  lat, najstarszy 54 lata


specjalności  Cichociemnych:

 169 –  dywersja i partyzantka
50 – łączność
24 – oficerowie sztabowi
22 – służby lotnicze
11 – instruktorzy pancerni i ppanc.
37 – wywiad
  3 – legalizacja i fałszowanie dokumentów

                                                


217 Spadochroniarzy zaprzysiężonych na Rotę AK
przeszkolonych, nie zrzuconych do Kraju:

lipiec 1942 – wrzesień 1944,  Wielka Brytania

Stanisław Andrzejewski, ps. „Ruta” | Antoni Bąk, ps. „Kaczor” | Wiktor Bernacki, ps. „Poborca” | Ludwik Białkowski, ps. „Morar” | Franciszek Bienia, ps. „Czerwień” | Stanisław Błażewski, ps. „Rysy” | Władysław Boniecki-Kozera, ps. „Lazur” | Tadeusz Boroń, ps. „Druja” | Bronisław Brągiel, ps. „Zarzewie” | Jan Brzostowski, ps. „Włodarz” | Lech Buntkowski, ps. „Stanica” | Aleksander Charłoziński, ps. „Chart” | Tadeusz Cieszewski, ps. „Borus” | Adam Cieślik, ps. „Zdar” | Edward Czajkowski, ps. „Eter” | Konstanty Czatyrko, ps. „Książę” | Mieczysław Danecki, ps. „Filar” | Witold Dąbkowski, ps. „Morela” | Czesław Dąbrowski, ps. „Oliwka” | Tadeusz Dębicki, ps. „Płynny” | Franciszek Derejski, ps. „Jastrząb” | Karol Dorwski, ps. „Duży” | Kazimierz Drążyk, ps. „Kaliber” | Józef Drozd, ps. „Napięcie” | Dezyderiusz Drużyński, ps. „Celuloza” | Bolesław Dubicki, ps. „Zawrat” | Adam Dybowski, ps. „Split” | Kazimierz Dziurman, ps. „Masynisa” | Stanisław Ejsmont, ps. „Człek” | Zygmunt Faryniarz, ps. „Dypol” | Zygmunt Ficek, ps. „Plaster” | Stanisław Filar, ps. „Oktoda” | Adam Gac, ps. „Słaby” | Kazimierz Gaidowski, ps. „Rubin” | Wiktor Garcorz, ps. „Lasza” | Ryszard Gałła, ps. „Łyżka” | Jan Gawlikowski, ps. „Kamionka” | Andrzej Grocholski, ps. „Hubcza” | Sławomir Grodzicki, ps. „Boy” | Jerzy Gromkowski, ps. „Machiaveli” | Tadeusz Haas, ps. „Syrena” | Franciszek Hryniewicz, ps. „Strumień” | Mieczysław Hufnagiel, ps. „Radża” | Andrzej Iwanicki, ps. „Kończyna” | Julian Iwanicki, ps. „Pająk” | Ludwik Jasiński, ps. „Debra” | Alojzy Józek, ps. „Sadyba” | Mikołaj Jurczyc, ps. „Działo” | Mikołaj Kaczanowski, ps. „Kres” | Władysław Kaczmarek, ps. „Mściciel” | Antoni Kawulok, ps. „Długi” | Bernard Kierzkowski, ps. „Okoń” | Zygmunt Kiersonowski, ps. „Horodzicz” | Stanisław Klimowicz, ps. „Starter” | Adam Kociołek, ps. „Chrust” | Czesław Kołłupyło, ps. „Jutrzenka” | Tadeusz Korek, ps. „Listek” | Władysław Kościukiewicz, ps. „Poranek” | Bolesław Kotowski, ps. „Łada” | Władysław Kowalik, ps. „Przecinek” | Stanisław Kozicki, ps. „Tutka” | Bolesław Kozłowski, ps. „Szyna” | Janusz Krajewski, ps. „Wycior” | Mieczysław Krawczyszyn, ps. „Tartan” | Bolesław Królicki, ps. „Mongoł” | Michał Krupa, ps. „Ciupaga” | Narcyz Krupowicz, ps. „Mandżur” | Leszek Kubica, ps. „Struś” | Bolesław Kucharek, ps. „Boby” | Tadeusz Kuczyński, ps. „Zięba” | Janusz Kulesza, ps. Niemira  | Narcyz Kulikowski, ps. „Zapalnik” | Wacław Kulikowski, ps. „Dłuto” | Bohdan Kurkowski, ps. „Zbrojarz” | Adam Kwiatkowski, ps. „Sywula” | Jan Lebiedziewicz, ps. „Skarga” | Jerzy Lemme, ps. „Bokser” | Sylwester Lenckowski, ps. „Skarpa” | Tadeusz Lipecki, ps. „Wiór” | Karol Lipowski, ps. „Różany” | Edward Liszczyk, ps. „Elka” | Tadeusz Lubuska, ps. „Zamar” | Alfons Maćkowiak, ps. „Alma” | Jan Magdzik, ps. „Elba” | Ludwik Martel, ps. „Kobus” | Wacław Mąkolski, ps. „Mesel” | Czesław Migoś, ps. „Neptun” | Teobald Miodek, ps. „Kierownica” | Henryk Miszczyszyn, ps. „Diaz” | Stefan Mitan, ps. „Nemo” | Eugeniusz Mizerski, ps. „Model” | Stanisław Młynek, ps. „Sarmat” | Edmund Mnich, ps. „Eda” | Tadeusz Natuniewicz, ps. „Pap” | Franciszek Noculak, ps. „Colt” | Jan Pakiewicz, ps. „Treki” | Teodor Paschke, ps. „Kujawiak” | Czesław Pasiewicz, ps. „Popiołek” | Franciszek Pieczyk, ps. „Żelbet” | Czesław Piotrowicz, ps. „Rumian” | Tadeusz Popowicz, ps. „Godula” | Aleksander Prociuk, ps. „Pałka” | Zygmunt Purzycki, ps. „Szark” | Dyonizy Rajcheld, ps. „Taran” | Michał Raźny, ps. „Ognisty” | Jakub Roman, ps. „Pędziwiatr” | Alfons Romel, ps. „Zemsta” | Ludwik Rychlicki, ps. „Różanka” | Tadeusz Sapieja, ps. „Izolator” | Mieczysław Seweryn, ps. „Rygiel” | Stanisław Sielicki, ps. „Stochód” | Franciszek Siegiel, ps. „Mściwój” | Włodzimierz Skąpski, ps. „Orsza” | Stefan Skupiński, ps. „Totul” | Franciszek Socha, ps. „Nigmar” | Edward Sojka, ps. „Miedza” | Zbigniew Stankiewicz, ps. „Wiewiór” | Jerzy Straszak, ps. „Osełka” | Zbigniew Strojny, ps. „Dysk” | Józef Suszczyński, ps. „Krzew” | Jerzy Szczepka, ps. „Bzik” | Józef Szpak, ps. „Wtyczka” | Tadeusz Szubski, ps. „Fakir” | Tadeusz Szymański, ps. „Dziedzic” | Witold Świerz-Zalewski, ps. „Zawodzie” | Franciszek Tarkiewicz, ps. „Blokada” | Jan Tomczyk, ps. „Huk” | Eugeniusz Tybulewicz, ps. „Czujny” | Józef Wasiuk, ps. „Bratek” | Zygmunt Węgorek, ps. „Żywiec” | Aleksander Wicher, ps. „Sudny” | Stanisław Wieliczko, ps. „Czerwony” | Tadeusz Wisłocki, ps. „Neonówka” | Alfred Wiśniewski, ps. „As” | Zbigniew Wolański, ps. „Cykl” | Wacław Wołaszyn, ps. „Pola” | Marian Wójcik, ps. „Larysa” | Leon Wójek, ps. „Gostyniec” | Władysław Wysocki, ps. „Latawiec” | Tadeusz Zakrzewski, ps. „Zyndram” | Józef Zbrzeźniak, ps. „Marniec” | Edmund Ziranek, ps. „Doba” | Leonard Złoczewski, ps. „Pila” | Jerzy Zubrzycki, ps. „Płomieńczyk” | Stefan Żak, ps. „Psota” | Paweł Żołyński, ps.”Ględa” | Stanisław Grocholski, ps. „Grabina” | Jan Kazimierski, ps. „Kuba” | Henryk Śreniawa-Saganowski, ps. „Huss” | Zofia Sarnowska, ps. „Puma”

luty – lipiec 1944,  Włochy

Edward Barycki, ps. „Nietoperz 2” | Stanisław Bąbik, ps. „Wir 2” | Henryk Bielan, ps. „Czubek 2” | Zenon Biskupski, ps. „Pstrąg 2” | Zbigniew Bryniarski, ps. „Gorlicz 2” | Kazimierz Buszek, ps. „Watra 2” | Stanisław Donabidowicz, ps. „Narwal 2” | Władysław Duszyński, ps. „Wrzos 2”  | Zbigniew Dziurlikowski, ps. „Cis 2” | Zbigniew Gąsiewicz, ps. „Koczerga 2” | Kazimierz Giecewicz, ps. „Hyży 2” | Jan Górnicki, ps. „Gralak 2” | Józef Górny, ps. „Robak 2” | Andrzej Groele, ps. „Sęp 2” | Jan Hejke, ps. „Znicz 2” | Jerzy Jackowski, ps. „Olza 2” | Klemens Kowalczyński, ps. „Klin 2” | Andrzej Kowalowski, ps. „Kulas 2” | Bolesław Kowalski, ps. „Bekas 2” | Stanisław Kowalski, ps. „Rekin 2” | Zygmunt Kozłowski, ps. „Klon 2” | Antoni Krajewski, ps. „Jasiona 2” | Jerzy Krasiński, ps. „Sęk 2” | Jerzy Król, ps. „Bąk” | Marian Kujawski, ps. „Sosna 2” | Zygmunt Kultys, ps. „Chmura 2” | Bolesław Kwaśniewski, ps. „Kalina 2” | Roman Lewicki, ps. „Rogal 2” | Henryk Lipiński, ps. „Mar 2” | Jan Lis, ps. „Jeleń 2” | Michał Pakowski, ps. „Andrzej 2” | Justyn Malecki, ps. „Jot 2” | Władysław Maniak, ps. „Świrz 2” | Roman Malinowski, ps. „Czajka 2” | Stefan Monstyrski, ps. „Skiba 2” | Leonard Myszkowski, ps. „Wileńka 2” | Stefan Nadolski, ps. „Lama 2” | Apolinary Narkiewicz, ps. „Bogdnaiec 2” | Henryk Nowowiejski, ps. „Kania 2” | Kazimierz Osiński, ps. „Czarny 2” | Stanisław Pietrusiewicz, ps. „Piskor 2” | Zdzisław Pietrzyk, ps. „Dzikus 2” | Andrzej Podczerwiński, ps. „Kamień 2” | Józef Proczka, ps. „Młot 2” | Kazimierz Rachwał, ps. „Wrona 2” | Jan Raciniewski, ps. „Wróbel 2” | Marian Rogoziński, ps. „Muchawiec 2” | Tadeusz Rosiek, ps. „Kapa 2” | Andrzej Służewski, ps. „Sosna 2” | Teofil Smykała, ps. „Smyk 2” | Zbigniew Sołtysik, ps. „Krys 2” | Jan Szaciłło, ps. „Surma 2” | Kazimierz Szantyr, ps. „Oczeret 2” | Stanisław Szmidt, ps. „Brona 2” | Józef Szumski, ps. „Usza 2” | Stanisław Tatarkowski, ps. „Kamień 2” | Zygmunt Turski, ps. „Reduta 2” | Zbigniew Wojszczuk, ps. „Miś 2” | Jakub Wolanta, ps. „Wala 2” | Zdzisław Wielgos, ps. „Lampart 2” | Maciej Winiarski, ps. „Osika 2” | Stanisław Wirga, ps. „Tulipan 2” | Mieczysław Wojnarowski, ps. „Strzemię 2” | Bolesław Wrzask, ps. „Dąbrowa 2” | Antoni Zalewski, ps. „Giewont 2” | Leszek Zawisza, ps. „Karaś 2” | Jan Zamorzyński, ps. „Pińsk 2”


17 Spadochroniarzy zrzuconych do Europy (poza Polską):

czerwiec 1942 – kwiecień 1945

Tadeusz Brogowski, 9-04-1945 r. Płn. Włochy | Władysław Buryn, 19-12-1944 Płn. Włochy | Władysław Galica, 25-08-1944 Francja | Leon Gradowski, 17-10-1943 Albania | Stanisław Hołły, 8-09-1943 oraz 5-06-1944 Grecja | Roman Kowalik, 9-04-1945 Płn. Włochy | Aleksander Ihnatowicz (instruktor Cichociemnych w Anglii), 1943 Płn. Włochy, 1945 Jugosławia | Tomasz Kurasiewicz, 5-06-1944 Grecja | Jerzy Lisowski, 25-10-1944 | Józef Maciąg, 16-06-1943 Jugosławia | Jan Majeranowski, 13-05-1944 Francja | Jakub Michalak, 9-02-1944 Francja | Zbigniew Piątkowski, 10-09-1943 Jugosławia | Jerzy Skolimowski, 14-09-1944 Grecja | Stanisław Sokołowski, 28-06-1942 Francja | Henryk Śreniawa-Saganowski, 9-04-1945 Płn. Włochy | Jerzy Waletko 5-06-1944 Grecja


31 Kurierów i Emisariuszy zrzuconych do Polski:

luty 1941 – listopad 1944

Zygmunt Berezowski ps. Zyzio, emisariusz Stronnictwa Demokratycznego | Jan Błaszczyk ps. Kret, kurier Delegatury Rządu na Kraj, 18/19-11-1944 | Jan Cegłowski ps. Konik, kurier DRnK, 1/2-10-1942 | Tadeusz Chciuk ps. Celt, Sulima, kurier DRnK, 27/28-12-1941, 3/4-04-1944 | Jan Ciaś ps. Kula, kurier DRnK, 12/13-04-1944 | Adam Cużytek, kurier DRnK, 3/4-09-1942 | Wiktor  Czyżewski ps. Cap, kurier DRnK, 25/26-01-1943 | Jan Domański ps. Bartnicki, emisariusz Stronnictwa Ludowego | Józef Gójski ps. Borowik, kurier DRnK, 18/19-09-1944 | Leszek Janicki ps. Maciej, kurier DRnK, 27/28-03-1942 | Wiktor Karamać ps. Kabel, kurier DRnK, 8/9-04-1944 | Franciszek Klima ps. Witoski, kurier DRnK, 19/20-05-1944 | Jerzy Lerski ps. Jur, kurier DRnK, 19/20-02-1943 | Roman Litwin ps. Sowa, kurier DRnK, 16/17-03-1943 | Stanisław Łuczkiewicz ps. Sęp, kurier DRnK, 25/26-01-1943 | Jerzy Mara-Mayer ps. Filip, kurier DRnK, 30/31-03-1942 | Franciszek Młynarz ps. Biegacz, kurier DRnK, 18/19-10-1943 | Benedykt Moszyński ps. Andrzej, kurier DRnK, 6/7-01-1942 | Stanisław Niedbał ps. Bask, kurier DRnK, 10/11-05-1944 | Jan Nodzyński ps. Łuk, kurier DRnK, 24/25-05-1944 | Aleksander Olędzki ps. Rab, kurier DRnK, 24/25-03-1943 | Stanisław Ołtarzewski, kurier DRnK | Czesław Raczkowski ps. Włodek, kurier DRnK, 15/16-02-1941 | Józef Retinger ps. Salamandra, kurier DRnK, 3/4-04-1944 | Tadeusz Samotus ps. Lis 2, kurier DRnK, 16/17-02-1943 | Napoleon Segiera ps. Wera, kurier DRnK, 7/8-09-1941 | Kazimierz Smolak ps. Nurek, kurier DRnK, 16/17-09-1943 | Stanisław Stach, kurier DRnK, 3/4-09-1942 | Wiktor Strzelecki ps. Nuka, kurier DRnK, 27/28-12-1941 | Henryk Waniek ps. Pływak, kurier DRnK, 9/10-04-1944 | Stanisław Zaborowski, kurier DRnK, 30/31-03-1942


brytyjska misja wojskowa zrzucona do Polski:

Operacja Freston, 26/27-12-1944

D.T.Hudson | P.R.C. Solly-Flood | P. Kemp | D. Galbraith | Antoni Pospieszalski ps. Łuk, oficer łącznikowy i radiotelegrafista (instruktor w Audley End)

 

do góry strony